معاونت بهداشت دانشگاه علوم پزشکی یاسوج
لینک های مفید
نظرسنجي غير فعال مي باشد


  چاپ        ارسال به دوست

جلسه درون بخشی علت شیوع ناباروری در مرکز استان مورد بررسی قرار گرفت/ ناباروری به عنوان یکی از چالش‌های سلامت و جوامع بشری، نظام ارائه خدمات سلامت است

مدیر سلامت و بهداشت خانواده معاونت بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی استان کهگیلویه بویراحمد، گفت؛   بررسی شیوع ناباروری از هجدهم آبان ۹۸ به مدت یک ماه تا ۱۸ مهر آذر ۹۸ به صورت ملی در کل کشور و استان ما نیز انجام انجام می گیرد.

به گزارش روابط عمومی معاونت بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی یاسوج، مهندس گشتاسب ملک پور افزود؛ در این  بررسی پرسشگران  آموزش دیده با ارائه مدارک شناسایی معتبراز طرف دانشگاه علوم پزشکی استان به درب خانوار ها مراجعه و اطلاعات مورد نیاز را با کسب رضایت آگاهانه از خانواده ها دریافت می کنند.

وی تصریح کرد؛  از آنجایی که ناباروری به عنوان یکی از چالش‌های سلامت و  جوامع  بشری، نظام ارائه خدمات سلامت است همچنین  سنگ بنای مداخلات پیشگیرانه و برنامه ریزی های بهداشتی درمانی دسترسی به آمار دقیق و به روز است هدف از این مطالعه با ارزیابی شیوع امید به قطعی میزان بارداری اولیه و ثانویه درزنان15 تا 49ساله بنابراین در استان ما نیز همزمان با سراسر کشور این پژوهش انجام می گیرد.

به گزارش وب دا: این  کارگاه آموزشی با حضور مدیر سلامت خانواده و جمعیت معاونت بهداشتی،  کارشناس مسئول واحد بهداشت خانواده شهرستان های استان، کارشناسان باروری ربری سالم شبکه های بهداشت هشت شهرستان استان،و پرسشگران انجام پژوهش در سالن اجتماعات این معاونت برگزار شد.


١٤:٣٤ - دوشنبه ١٣ آبان ١٣٩٨    /    شماره : ٢٦١٩٠    /    تعداد نمایش : ٢٤٤


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج
دسترسی سریع
سامانه سیب ارزشیابی رسانه تقویم بهداشتی آوای سلامت رسیدگی به شکایت گروه کوهنوردی اشتراک واتس آپ اشتراک تلگرام اشتراک یوتیوب اشتراک گوگل +